Provedena još jedna aktivnost u sklopu programa „KLUBOVI KORISNIKA-KLUB AKTIV“

Provedena još jedna aktivnost u sklopu programa „KLUBOVI KORISNIKA-KLUB AKTIV“
objavio

U petak 06. listopada 2023. održana je edukativno-rekreativna aktivnost u sklopu Kluba Aktiv Zadar. Druženje smo započeli u prostorima Udruge tjelesnih invalida Zadarske županije Zadar, a potom nastavili u prostorima Muzeja antičkog stakla u Zadru.  Odigrali smo turnir u antičkim igrama, saznali puno novih zanimljivosti o antičkom dobu te uživali u razgledavanju postava muzeja.

Zahvaljujemo se djelatnicima Muzeja kao i svim ostalim sudionicama i ujedno pozivamo, kako naše članove, tako i druge osobe s invaliditetom da nam se pridruže u svim aktivnostima koje će se odvijati u sklopu ovog programa.

Slijedeća aktivnost je kreativna radionica koja će se odviti u prostorijama naše udruge u srijedu, 11. listopada 2023. u 16:30 h Radujemo se zajedničkom druženju!

podijeli