Izlet članova Udruge tjelesnih invalida Zadarske županije na Kornate i Park prirode Telašćicu

objavio

I ove godine organiziran je izlet za naše članove, ovaj put na Kornate i Park prirode Telašćicu. Izlet je organiziran u suradnji s “Šangulin Toursom“ iz Biograda na moru kojima zahvaljujemo na inzvarednoj organizaciji.

Njihov brod “Princ Kornata“ i njegova posada učinili su našim članovima izlet nezaboravnim kako oranizacijom tako i uslugom koja je bila na najvišem mogućem nivou. Također se zahvaljujemo osoblju Parka prirode Telašćica na lijepoj dobrodošlici i ugodnom druženju.

Izletu se odazvalo oko 70 članova Udruge, njihovih prijatelja i članova obitelji, koji nisu mogli skriti zadovoljstvo samim izletom. U sklopu izleta bio je i posjet slanom jezeru Mir, koji su članovi iskoristili za šetnju i kupanje. Naši najmlađi članovi pokazali su se kao pravi “mali kapetani“ demostrirajući svoje umijeće kormilareći brodom.

Nadamo se da ovako dobar odaziv naših članova neće izostati ni sljedeće godine te da će se sljedeći izlet pokazati još uspješnijim.

podijeli